Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 4

SKU
W1066
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii, gdzie w roli służby występują zaczarowane przedmioty.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii, gdzie w roli służby występują zaczarowane przedmioty.  Ulubionym zajęciem Belli w wolnych chwilach było czytanie książek, jednak chętnie chodziła też na wystawne królewskie bale odbywające się w wielkich zamkach. Zaczaruj innych uczestników imprezy o tematyce bajkowej i niech wszystkie oczy będą zwrócone ku Tobie, gdy wkroczysz na parkiet w tym olśniewającym kostiumie.  

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!