Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 4

SKU
W1066
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii, gdzie w roli służby występują zaczarowane przedmioty.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii, gdzie w roli służby występują zaczarowane przedmioty.  Ulubionym zajęciem Belli w wolnych chwilach było czytanie książek, jednak chętnie chodziła też na wystawne królewskie bale odbywające się w wielkich zamkach. Zaczaruj innych uczestników imprezy o tematyce bajkowej i niech wszystkie oczy będą zwrócone ku Tobie, gdy wkroczysz na parkiet w tym olśniewającym kostiumie.  

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 4
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!