Kostium Renesansowa Dama Zielona

SKU
W1198
WypożyczWypożycz we WrocławiuWypożycz w Poznaniu
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Stań się natchnieniem dla współczesnych poetów i malarzy, może któryś z nich stworzy dla Ciebie specjalne dzieło. Wciel się w rolę renesansowej damy i wab mężczyzn swoim wdziękiem i elegancją.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Stań się natchnieniem dla współczesnych poetów i malarzy, może któryś z nich stworzy dla Ciebie specjalne dzieło. Wciel się w rolę renesansowej damy i wab mężczyzn swoim wdziękiem i elegancją.  Przenieś się na zamkowy gród i powal na kolana innych dworzan. Każda Pani marzy by stać się bohaterką średniowiecznego romansu. Dzięki tej sukni będziesz wyglądać jakbyś była wprost wyjęta z legendy o Robin Hoodzie. W tym kostiumie idealnie odnajdziesz się na imprezie w tematyce średniowiecza.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!