Kostium Renesansowa Dama Zielona

SKU
W1198
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Stań się natchnieniem dla współczesnych poetów i malarzy, może któryś z nich stworzy dla Ciebie specjalne dzieło. Wciel się w rolę renesansowej damy i wab mężczyzn swoim wdziękiem i elegancją.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się natchnieniem dla współczesnych poetów i malarzy, może któryś z nich stworzy dla Ciebie specjalne dzieło. Wciel się w rolę renesansowej damy i wab mężczyzn swoim wdziękiem i elegancją.  Przenieś się na zamkowy gród i powal na kolana innych dworzan. Każda Pani marzy by stać się bohaterką średniowiecznego romansu. Dzięki tej sukni będziesz wyglądać jakbyś była wprost wyjęta z legendy o Robin Hoodzie. W tym kostiumie idealnie odnajdziesz się na imprezie w tematyce średniowiecza.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Renesansowa Dama Zielona
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!