Kostium Dziecięcy Żyrafa

SKU
W1043
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań żyrafą chodź na jeden dzień. Swoją długą szyją dosięgaj liści nawet z najwyższych drzew. Z daleka wypatruj znajomych i wybierz się z nimi na balik lub przedstawienie w stylu zwierząt i mieszkańców Afryki.

Zostań żyrafą chodź na jeden dzień. Swoją długą szyją dosięgaj liści nawet z najwyższych drzew. Z daleka wypatruj znajomych i wybierz się z nimi na balik lub przedstawienie w stylu zwierząt i mieszkańców Afryki. Jeśli zawsze chciałeś urosnąć wyższy niż Twoi rówieśnicy wybór żyrafy jest strzałem w dziesiątkę! Teraz Twoja szyja sprawi, że będziesz mógł dosięgnąć wyższych miejsc niż Twoi koledzy. Namów wszystkich przyjaciół by wkroczyli w świat zwierząt razem z Tobą i w swoich kostiumach bawcie się wspólnie na szkolnym balu o tematyce zwierząt.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Żyrafa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!