Kostium Dziecięcy Żyrafa

SKU
W1043
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań żyrafą chodź na jeden dzień. Swoją długą szyją dosięgaj liści nawet z najwyższych drzew. Z daleka wypatruj znajomych i wybierz się z nimi na balik lub przedstawienie w stylu zwierząt i mieszkańców Afryki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań żyrafą chodź na jeden dzień. Swoją długą szyją dosięgaj liści nawet z najwyższych drzew. Z daleka wypatruj znajomych i wybierz się z nimi na balik lub przedstawienie w stylu zwierząt i mieszkańców Afryki. Jeśli zawsze chciałeś urosnąć wyższy niż Twoi rówieśnicy wybór żyrafy jest strzałem w dziesiątkę! Teraz Twoja szyja sprawi, że będziesz mógł dosięgnąć wyższych miejsc niż Twoi koledzy. Namów wszystkich przyjaciół by wkroczyli w świat zwierząt razem z Tobą i w swoich kostiumach bawcie się wspólnie na szkolnym balu o tematyce zwierząt.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Żyrafa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!