Kostium Dziecięcy Królowa Zimowa

SKU
W367
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Bez względu na to czy zechcesz zostać złą Królową Lodu czy damą na średniowiecznym dworze tak suknia z perłami idealnie wpasuje się w każdy klimat!

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Bez względu na to czy zechcesz zostać złą Królową Lodu czy damą na średniowiecznym dworze tak suknia z perłami idealnie wpasuje się w każdy klimat! Idealne przebranie na zimowe przedstawienie oraz iście królewski bankiet. Kto wie, może w tej kreacji poznasz przystojnego księcia na białym koniu, który będzie przemierzał bajki w poszukiwaniu prawdziwej miłości, z którą będzie żył na dobre i na złe. Zachwyć wszystkich i spraw, by dobra zabawa trwała w najlepsze, a czas spędzony w wspólnym gronie nigdy się nie skończył 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!