Kostium Dziecięcy Królowa Zimowa

SKU
W367
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Bez względu na to czy zechcesz zostać złą Królową Lodu czy damą na średniowiecznym dworze tak suknia z perłami idealnie wpasuje się w każdy klimat!

Bez względu na to czy zechcesz zostać złą Królową Lodu czy damą na średniowiecznym dworze tak suknia z perłami idealnie wpasuje się w każdy klimat! Idealne przebranie na zimowe przedstawienie oraz iście królewski bankiet. Kto wie, może w tej kreacji poznasz przystojnego księcia na białym koniu, który będzie przemierzał bajki w poszukiwaniu prawdziwej miłości, z którą będzie żył na dobre i na złe. Zachwyć wszystkich i spraw, by dobra zabawa trwała w najlepsze, a czas spędzony w wspólnym gronie nigdy się nie skończył 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królowa Zimowa
Twoja ocena