Kostium Dziecięcy Królowa Zimowa

SKU
W367
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Bez względu na to czy zechcesz zostać złą Królową Lodu czy damą na średniowiecznym dworze tak suknia z perłami idealnie wpasuje się w każdy klimat!

Bez względu na to czy zechcesz zostać złą Królową Lodu czy damą na średniowiecznym dworze tak suknia z perłami idealnie wpasuje się w każdy klimat! Idealne przebranie na zimowe przedstawienie oraz iście królewski bankiet. Kto wie, może w tej kreacji poznasz przystojnego księcia na białym koniu, który będzie przemierzał bajki w poszukiwaniu prawdziwej miłości, z którą będzie żył na dobre i na złe. Zachwyć wszystkich i spraw, by dobra zabawa trwała w najlepsze, a czas spędzony w wspólnym gronie nigdy się nie skończył 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królowa Zimowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!