Kostium Zając 2

SKU
W1036
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Może pójdziesz na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka? A może zostaniesz w domu i posłuchasz muzyki.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Może pójdziesz na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka? A może zostaniesz w domu i posłuchasz muzyki. "Na zielonej łące, raz, dwa, trzy, pasły się zające, raz dwa trzy!" W tym kostiumie i Ty możesz zostać zającem z dziecięcej wyliczanki i podbić serca wszystkich przedszkolaków. Możesz też użyć kostiumu w bardziej osobistych celach i pokicać w nim na imprezę o tematyce zwierząt by bawić się do samego rana a później grzecznie wrócić do swojej norki.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zając 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!