Kostium Zając 2

SKU
W1036
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Może pójdziesz na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka? A może zostaniesz w domu i posłuchasz muzyki.

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Może pójdziesz na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka? A może zostaniesz w domu i posłuchasz muzyki. "Na zielonej łące, raz, dwa, trzy, pasły się zające, raz dwa trzy!" W tym kostiumie i Ty możesz zostać zającem z dziecięcej wyliczanki i podbić serca wszystkich przedszkolaków. Możesz też użyć kostiumu w bardziej osobistych celach i pokicać w nim na imprezę o tematyce zwierząt by bawić się do samego rana a później grzecznie wrócić do swojej norki.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Zając 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!