Kostium Zając 2

SKU
W1036
WypożyczWypożycz we Wrocławiu
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Może pójdziesz na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka? A może zostaniesz w domu i posłuchasz muzyki.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zostań zającem, niczym ten ze Stumilowego Lasu. Pokicaj na polane i zjedz parę marchewek. Może pójdziesz na przyjęcie do swoich znajomych Tygryska i Prosiaczka? A może zostaniesz w domu i posłuchasz muzyki. "Na zielonej łące, raz, dwa, trzy, pasły się zające, raz dwa trzy!" W tym kostiumie i Ty możesz zostać zającem z dziecięcej wyliczanki i podbić serca wszystkich przedszkolaków. Możesz też użyć kostiumu w bardziej osobistych celach i pokicać w nim na imprezę o tematyce zwierząt by bawić się do samego rana a później grzecznie wrócić do swojej norki.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!