Kostium Dziecięcy Wilkołak

SKU
W630
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Za dnia zwykłe dziecko chodzące do szkoły, ale gdy tylko księżyc będzie w pełni jego ciało obrośnie sierść. Oczy staną się wyłupiaste, kły długie i ostre, a twarz wydłuży się. Jedyne na co będzie miał ochotę to wyć do księżyca i polować w lesie. Jednak nie trzeba się martwić nim skończy się Halloween powróci do swojej postaci.

Za dnia zwykłe dziecko chodzące do szkoły, ale gdy tylko księżyc będzie w pełni jego ciało obrośnie sierść. Oczy staną się wyłupiaste, kły długie i ostre, a twarz wydłuży się. Jedyne na co będzie miał ochotę to wyć do księżyca i polować w lesie. Jednak nie trzeba się martwić nim skończy się Halloween powróci do swojej postaci. Stań się postrachem wszystkich ludzi, którzy znają Cię tylko z legend i mitów. Przy świetle Księżyca urządź ucztę, na którą zaprosisz całą dziką hordę wilkołaków. W tym kostiumie możesz być sobą podczas każdej strasznej imprezy

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wilkołak
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!