Kostium Dziecięcy Wiking

SKU
W365
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zamień się w sławnego wikinga, który zasłynął na kartach historii ze swojej waleczności i charakterystycznego ubrania. Włóż na siebie kurtkę ze skór dzikich zwierząt i hełm z rogami. Weź w ręce tarczę i miecz i wyruszaj na statku łupić i grabić kolejne wioski i ziemie. Stań się postrachem mórz.

Zamień się w sławnego wikinga, który zasłynął na kartach historii ze swojej waleczności i charakterystycznego ubrania. Włóż na siebie kurtkę ze skór dzikich zwierząt i hełm z rogami. Weź w ręce tarczę i miecz i wyruszaj na statku łupić i grabić kolejne wioski i ziemie. Stań się postrachem mórz. Stań się jedną z legendarnych postaci. Swoją siłą charyzmą wydawaj rozkazy swojej brodatej załodze. Spraw by na Wasz widok drżała ziemia, a ludzie uciekali w siną dal zostawiać swój cały dorobek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wiking
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!