Kostium Dziecięcy Wiking

SKU
W365
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zamień się w sławnego wikinga, który zasłynął na kartach historii ze swojej waleczności i charakterystycznego ubrania. Włóż na siebie kurtkę ze skór dzikich zwierząt i hełm z rogami. Weź w ręce tarczę i miecz i wyruszaj na statku łupić i grabić kolejne wioski i ziemie. Stań się postrachem mórz.

Zamień się w sławnego wikinga, który zasłynął na kartach historii ze swojej waleczności i charakterystycznego ubrania. Włóż na siebie kurtkę ze skór dzikich zwierząt i hełm z rogami. Weź w ręce tarczę i miecz i wyruszaj na statku łupić i grabić kolejne wioski i ziemie. Stań się postrachem mórz. Stań się jedną z legendarnych postaci. Swoją siłą charyzmą wydawaj rozkazy swojej brodatej załodze. Spraw by na Wasz widok drżała ziemia, a ludzie uciekali w siną dal zostawiać swój cały dorobek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Wiking
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!