Kostium Więzień

SKU
W626
Ocena:
80%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przemień się w więźnia z najostrzejszego zakładu karnego w kraju. Wraz z innymi osadzonymi za najokrutniejsze zbrodnie stwórzcie plan ucieczki. Wydrążcie tunel ku wolności i niech nie powstrzymają was kraty i mury. Wespnijcie się na nie na linach zrobionych z prześcieradeł i poczujcie powiew wolności.

Przemień się w więźnia z najostrzejszego zakładu karnego w kraju. Wraz z innymi osadzonymi za najokrutniejsze zbrodnie stwórzcie plan ucieczki. Wydrążcie tunel ku wolności i niech nie powstrzymają was kraty i mury. Wespnijcie się na nie na linach zrobionych z prześcieradeł i poczujcie powiew wolności. Wprowadź na imprezę odrobinę grozy i szaleństwa. Spraw by Twoi znajomi zwątpili w Twoją niewinność i dokonaj wielu nielegalnych rzeczy. Doskonałe przebranie dla osób lubiących igrać z prawem

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Więzień
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!