Kostium Wielki Ptak

SKU
W233
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań Wielkim Żółtym Ptakiem rodem z bajek z Ulicy Sezamkowej. Razem z uroczym Elmo i wiecznie nienajedzonym i łasym na słodycze Ciasteczkowym Potworem rozbawiajcie dzieci na całym świecie.

Zostań Wielkim Żółtym Ptakiem rodem z bajek z Ulicy Sezamkowej. Razem z uroczym Elmo i wiecznie nienajedzonym i łasym na słodycze Ciasteczkowym Potworem rozbawiajcie dzieci na całym świecie. Ten oryginalny kostium nada się na imprezy w stylu filmów i maskotek. Wraz ze swoim ulubionym pluszowym misiem Radarem oraz przyjaciółmi ze swojej ulicy wybierz się w pełną przygód podróż. Udowodnij, że mimo swojego wielkiego wzrostu potrafisz jeździć na rolkach, rowerze, a nawet monocyklu. Doskonałe przebranie na imprezę w klimacie postaci z bajek 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wielki Ptak
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!