Kostium Wiedźma 2

SKU
W620
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój wiedźmy to kolejny z naszych hitów. Przebranie Wiedźma jest wyjątkowo interesującą wariacją na temat tego znanego i popularnego motywu.

Strój wiedźmy to kolejny z naszych hitów. Przebranie Wiedźma jest wyjątkowo interesującą wariacją na temat tego znanego i popularnego motywu. W tym kostiumie zostaniesz okrzyknięta koszmarną królową parkietu i całego balu podczas strasznej Halloweenowej imprezy. Swoich wrogów zamień w żaby, kamienie lub karaluchy albo wybierz gorszy sposób i rozpuść w pył, a na koniec zabawy poleć na Sabat i tam baw się do białego rana ze swoimi mrocznymi przyjaciółkami.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wiedźma 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!