Kostium Wampirzyca Dostojna

SKU
W1248
Ocena:
80%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Otrzyj resztkę zaschniętej krwi z kącików ust i wyrusz na nocne zwiedzanie miasta w poszukiwaniu świeżej krwi tętniącej w żyłach jak miasto nocą

Otrzyj resztkę zaschniętej krwi z kącików ust i wyrusz na nocne zwiedzanie miasta w poszukiwaniu świeżej krwi tętniącej w żyłach jak miasto nocąTwoja elegancja i powab zamącą w głowie niejednemu mężczyźnie, który spojrzy na Ciebie. Może któremuś uda się wkraść w Twoje łaski i nie zostanie Twoją następną ofiarą? Decyzja należy tylko do Ciebie. Przejdź do świata dostępnego wyłącznie dla wybranych i zyskaj nieograniczone zdolności, które pozwolą Ci bawić się bez odpoczynku do samego rana. W tym stroju będziesz się świetnie bawić na każdej imprezie w czasie Halloween.   

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wampirzyca Dostojna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!