Kostium Wampirzyca Dostojna

SKU
W1248
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Otrzyj resztkę zaschniętej krwi z kącików ust i wyrusz na nocne zwiedzanie miasta w poszukiwaniu świeżej krwi tętniącej w żyłach jak miasto nocą

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Otrzyj resztkę zaschniętej krwi z kącików ust i wyrusz na nocne zwiedzanie miasta w poszukiwaniu świeżej krwi tętniącej w żyłach jak miasto nocąTwoja elegancja i powab zamącą w głowie niejednemu mężczyźnie, który spojrzy na Ciebie. Może któremuś uda się wkraść w Twoje łaski i nie zostanie Twoją następną ofiarą? Decyzja należy tylko do Ciebie. Przejdź do świata dostępnego wyłącznie dla wybranych i zyskaj nieograniczone zdolności, które pozwolą Ci bawić się bez odpoczynku do samego rana. W tym stroju będziesz się świetnie bawić na każdej imprezie w czasie Halloween.   

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!