Kostium Wampirzyca

SKU
W619
Ocena:
80%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie wampirzycy to wytworna suknia w klimacie gotyckim oraz elegancki i wyjątkowo kobiecy kostium halloweenowy.

Przebranie wampirzycy to wytworna suknia w klimacie gotyckim oraz elegancki i wyjątkowo kobiecy kostium halloweenowy. Przebranie dla każdej prawdziwej wampirzycy. W tej długiej, sukni, możesz zamieszkać razem z Hrabią Drakulą w jego zamku i spać w trumnie, a wieczorem, gdy słońce już nie będzie wam grozić możecie pod postacią nietoperza polować na ludzkie szyje i wysysać z nich krew. Pamiętajcie, żeby uważać na czosnek i kołki. Olśnij wszystkich podczas szalonej imprezy Halloweej, a w trakcie Andrzejek przypraw ludzi o zawał serca

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wampirzyca
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!