Kostium Wampir Wytworny

SKU
W604
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wyruszaj na podbój każdego parkietu. W tę jedyną Halloweenową noc, nikt nie spostrzeże się, że nie jesteś człowiekiem. Zew krwi sprawi, że będziesz szalał w tańcu, a każda kobieta będzie Twoja. Ukryj swe wystające kły w jej szyi i napij się trochę soczystego, czerwonego płynu, który doda Ci energii do przyszłego roku, kiedy to znów zamienisz się w nietoperza i przylecisz ze swojego zamczyska.

Wyruszaj na podbój każdego parkietu. W tę jedyną Halloweenową noc, nikt nie spostrzeże się, że nie jesteś człowiekiem. Zew krwi sprawi, że będziesz szalał w tańcu, a każda kobieta będzie Twoja. Ukryj swe wystające kły w jej szyi i napij się trochę soczystego, czerwonego płynu, który doda Ci energii do przyszłego roku, kiedy to znów zamienisz się w nietoperza i przylecisz ze swojego zamczyska. W tym stroju możesz olśnić każdą mroczną partnerkę w jedną najstraszniejszych nocy w roku

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Wampir Wytworny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!