Kostium Upadły Książe

SKU
W1262
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Szlachetny upadły książę wyszedł na bal poznać cudowną księżniczkę. Onieśmiel wszystkie damy na bankiecie, a z pewnością serce jednej z nich zabije mocniej na Twój widok

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Szlachetny upadły książę wyszedł na bal poznać cudowną księżniczkę. Onieśmiel wszystkie damy na bankiecie, a z pewnością serce jednej z nich zabije mocniej na Twój widok  Od zawsze wiadomo, że kobiety pociągają mężczyźni tajemniczy z nutką nieposłuszeństwa. Spraw, by każda napotkana niewiasta z chęcią poszła z Tobą pod rękę. Nie pokazuj jednak swoich kłów za wcześnie! Ten kostium będzie pasował fantastycznie na imprezę andrzejkową lub Halloween.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Upadły Książe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!