Kostium Dziecięcy Transformers Optimus 2

SKU
W501
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Zostań przywódcą grupy Autobotów pracujących przy naprawianiu kosmicznych mostów. Jako honorowy, odważny i oddany swoim przyjaciołom bot pomóż im zaaklimatyzować się na Ziemi. Twoją bronią są: energonowy topór, linki z hakami i miotacz piany. Zaprzyjaźnij sie z Sentinelem i walcz po dobrej stronie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań przywódcą grupy Autobotów pracujących przy naprawianiu kosmicznych mostów. Jako honorowy, odważny i oddany swoim przyjaciołom bot pomóż im zaaklimatyzować się na Ziemi. Twoją bronią są: energonowy topór, linki z hakami i miotacz piany. Zaprzyjaźnij sie z Sentinelem i walcz po dobrej stronie. W tym przebraniu możesz podbić każdą kosmiczną imprezę i wraz z przyjaciółmi stworzyć swoją własną brygadę Autobotów walczących w międzygalaktycznym starciu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Optimus 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!