Kostium Dziecięcy Transformers Optimus

SKU
W501
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań przywódcą grupy Autobotów pracujących przy naprawianiu kosmicznych mostów. Jako honorowy, odważny i oddany swoim przyjaciołom bot pomóż im zaaklimatyzować się na Ziemi. Twoją bronią są: energonowy topór, linki z hakami i miotacz piany. Zaprzyjaźnij sie z Sentinelem i walcz po dobrej stronie.

Zostań przywódcą grupy Autobotów pracujących przy naprawianiu kosmicznych mostów. Jako honorowy, odważny i oddany swoim przyjaciołom bot pomóż im zaaklimatyzować się na Ziemi. Twoją bronią są: energonowy topór, linki z hakami i miotacz piany. Zaprzyjaźnij sie z Sentinelem i walcz po dobrej stronie. W tym przebraniu możesz podbić każdą kosmiczną imprezę i wraz z przyjaciółmi stworzyć swoją własną brygadę Autobotów walczących w międzygalaktycznym starciu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Transformers Optimus
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!