Kostium Szyk Lat 70

SKU
W85
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wskocz w ten kombinezon i w jednej chwili przenieś się w gorące lata 70. Następnie wybierz się na imprezę o tematyce Hippisów lub disco i baw się do białego rana przy dźwiękach Abby.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Wskocz w ten kombinezon i w jednej chwili przenieś się w gorące lata 70. Wraz z innymi hippisami szerz miłość i wolność, wybierz się na marsz i śpiewaj piosenki sławiące równouprawnienie. Następnie wybierz się na imprezę o tematyce Hippisów lub disco i baw się do białego rana przy dźwiękach Abby. Kombinezon idealnie odwzorowujący minione lata pełne szyku i elegancji w starym stylu. Dzięki niemu przypomnisz świetność dawnych lat i wprowadzisz w zachwycisz wszystkich zgromadzonych gości. Strój idealnie sprawdzi się na imprezie w klimacie tanecznych lat 60. i 70.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Szyk Lat 70
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!