Kostium Henryk Viii Tudor Deluxe

SKU
W1245
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Zostań monarchą ze znanej wszystkim dynastii Tudorów. Zostań królem i z godnością oraz charyzmą wydawaj rozkazy swoim podwładnym, dbaj o lud, a rządów Twoich nie będzie końca

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań monarchą ze znanej wszystkim dynastii Tudorów. Zostań królem i z godnością oraz charyzmą wydawaj rozkazy swoim podwładnym, dbaj o lud, a rządów Twoich nie będzie końca  Oszczędź głowę swojej ukochanej królowej i razem udajcie się na wystawną królewską ucztę, podczas której wszyscy będą zachwyceni waszymi niesamowitymi strojami. Oszczędź głowę swojej ukochanej królowej i razem udajcie się na wystawną królewską ucztę, podczas której wszyscy będą zachwyceni waszymi niesamowitymi strojami. W całej Anglii słyniesz z umiejętności wyprawiania hucznych zabaw. W królewskim stroju potomka Tudorów zawładniesz sercami niewiast a impreza w stylu historycznym nabierze smaczku.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Henryk Viii Tudor Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!