Kostium Szlachetna Pani Deluxe

SKU
W1231
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

Nie każdy ma możliwość urodzenia się w szlachetnej rodzinie. Pielęgnuj tradycje swojego rodu i wykorzystuj służbę do wszystkich nawet najbardziej wyszukanych zachcianek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Nie każdy ma możliwość urodzenia się w szlachetnej rodzinie. Pielęgnuj tradycje swojego rodu i wykorzystuj służbę do wszystkich nawet najbardziej wyszukanych zachcianek  Wraz ze swym mężem wystawiajcie najwspanialsze bale w całym królestwie. Nawet sama para królewska zagości na Waszym dworze. W tej sukni będziesz budzić respekt, ale też zazdrość innych kobiet w Sali. Kostium ten nada się idealnie na imprezy w stylu średniowiecznym i przedstawienia historyczne.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Szlachetna Pani Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!