Kostium Szalony Królik

SKU
W1261
Ocena:
80%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W nocy rzeczy wyglądają nieco straszniej niż w dzień. Pokaż mroczną stroję słodkiego królika z Krainy Czarów, a z pewnością ucieknie od Ciebie nawet sama Czerwona Królowa

W nocy rzeczy wyglądają nieco straszniej niż w dzień. Pokaż mroczną stroję słodkiego królika z Krainy Czarów,  a z pewnością ucieknie od Ciebie nawet sama Czerwona Królowa Przeobraź się w wersję szalonego królika, której lepiej nie pokazywać dzieciom. Nikogo to jednak nie dziwi, w końcu spędziłeś już dłuższą chwilę w towarzystwie Kapelusznika. Pilnuj jednak czasu, w dzień powrócisz do swojej uroczej formy. Ten kostium świetnie nadaje się na zabawę w stylu andrzejkowym.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Szalony Królik
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!