Kostium Święty Mikołaj

SKU
W291
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Zostań Świętym Mikołajem i spraw dzieciom radość. Zaparkuj saniami na dachu domu, prześlizgnij się przez komin i zostaw pod choinką prezenty przygotowane przez elfy w fabryce zabawek w Laponii.

Ubierz Strój Świętego Mikołaja i spraw dzieciom radość. Zaparkuj saniami na dachu domu, prześlizgnij się przez komin i zostaw pod choinką prezenty przygotowane przez elfy w fabryce zabawek w Laponii. Na koniec możesz zjeść ciastko i wypić szklankę mleka, ale uważaj, żeby Rudolf mógł Cię potem unieść. W skład kostiumu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu: kurtka, spodnie, pas, nakładki na buty, peruka, broda, czapka, okulary, dzwonek, worek i rękawiczki. Gorąco polecamy ten kostium! Wraz z pracowitymi, malymi Elfami oraz ukochaną Panią Mikołajową przez cały rok twórz ręcznie robione, pełne kolorów zabawki po to by w mikołajkowy wieczór wszystkie zostały dostarczone do każdego grzecznego dziecka w najdalszej części świata. Idealny strój na grudniowy wieczór pełen magii

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Święty Mikołaj
Twoja ocena