Kostium Święty Mikołaj

SKU
W291
Wypożycz:
100,00 zł
3 doby

Zostań Świętym Mikołajem i spraw dzieciom radość. Zaparkuj saniami na dachu domu, prześlizgnij się przez komin i zostaw pod choinką prezenty przygotowane przez elfy w fabryce zabawek w Laponii.

Ubierz Strój Świętego Mikołaja i spraw dzieciom radość. Zaparkuj saniami na dachu domu, prześlizgnij się przez komin i zostaw pod choinką prezenty przygotowane przez elfy w fabryce zabawek w Laponii. Na koniec możesz zjeść ciastko i wypić szklankę mleka, ale uważaj, żeby Rudolf mógł Cię potem unieść. W skład kostiumu wchodzą wszystkie elementy widoczne na zdjęciu: kurtka, spodnie, pas, nakładki na buty, peruka, broda, czapka, okulary, dzwonek, worek i rękawiczki. Gorąco polecamy ten kostium! Wraz z pracowitymi, malymi Elfami oraz ukochaną Panią Mikołajową przez cały rok twórz ręcznie robione, pełne kolorów zabawki po to by w mikołajkowy wieczór wszystkie zostały dostarczone do każdego grzecznego dziecka w najdalszej części świata. Idealny strój na grudniowy wieczór pełen magii

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Święty Mikołaj
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!