Kostium Średniowieczny Awanturnik

SKU
LIMA674
Ocena:
100%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wspaniały kostium nawiązujący do dawno minionych czasów. Teraz możesz pojawić się na imprezie lub balu jako Roger de Flor, w którego zmienisz się w kilka minut!

W komplecie: bluzka, spodnie, kapelusz, pasm nakładki na buty

Materiał: Poliester

Wspaniały kostium nawiązujący do dawno minionych czasów. Teraz możesz pojawić się na imprezie lub balu jako Roger de Flor, w którego zmienisz się w kilka minut!

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Średniowieczny Awanturnik
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!