Kostium Średniowieczna Szlachcianka

SKU
W356
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tej eleganckiej bordowej kreacji doskonale wcielisz się w postać białogłowej z romansów i eposów rycerskich i będziesz natchnieniem dla dworskich pieśniarzy.

W tej eleganckiej bordowej kreacji doskonale wcielisz się w postać białogłowej z romansów i eposów rycerskich i będziesz natchnieniem dla dworskich pieśniarzy. Niech na cześć Twojego piękna, dobroci, charyzmy i łaskawości powstają wiersze, a pieśni ku Twojej czci śpiewane będą przez najmłodszych. Olśniewający kostium na bal o historycznej tematyce oraz przedstawienie. Pokaż wszystkim towarzyszom jak nosiły się prawdziwe damy z minionych epok

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Średniowieczna Szlachcianka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!