Kostium Renesansowa Lady

SKU
W342
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Prawdziwa dama ze swoich czasów. Zostań wspaniałą, wytworną dwórką i spraw, aby wszyscy wysławiali twą urodę. Być może zachwycisz samego Michała Anioła lub Leonarda da Vinci.

Prawdziwa dama ze swoich czasów. Zostań wspaniałą, wytworną dwórką i spraw, aby wszyscy wysławiali twą urodę. Być może zachwycisz samego Michała Anioła lub Leonarda da Vinci, który postanowi uwiecznić twą podobizną na portrecie, który przetrwa do naszych czasów. Zostań muzą dla najsłynniejszych malarzy, rzeźbiarzy, a nawet cenionych poetów. Niech na Twoją cześć oraz ku czci Twojego piękna powstają najwybitniejsze dzieła, rzeźby oraz obrazy. Suknia idealnie sprawdzi się na historycznym przedstawieniu oraz balu rodem z minionych czasów

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Renesansowa Lady
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!