Kostium Renesansowa Lady

SKU
W342
Ocena:
80%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Prawdziwa dama ze swoich czasów. Zostań wspaniałą, wytworną dwórką i spraw, aby wszyscy wysławiali twą urodę. Być może zachwycisz samego Michała Anioła lub Leonarda da Vinci.

Prawdziwa dama ze swoich czasów. Zostań wspaniałą, wytworną dwórką i spraw, aby wszyscy wysławiali twą urodę. Być może zachwycisz samego Michała Anioła lub Leonarda da Vinci, który postanowi uwiecznić twą podobizną na portrecie, który przetrwa do naszych czasów. Zostań muzą dla najsłynniejszych malarzy, rzeźbiarzy, a nawet cenionych poetów. Niech na Twoją cześć oraz ku czci Twojego piękna powstają najwybitniejsze dzieła, rzeźby oraz obrazy. Suknia idealnie sprawdzi się na historycznym przedstawieniu oraz balu rodem z minionych czasów

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Renesansowa Lady
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!