Kostium Dziecięcy Śnieżynka

SKU
W288
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza sukienka, która nada charakteru każdemu Bożemu Narodzeniu. W tym stroju możesz biegać po śniegu i ani na chwilę nie poczujesz, że jest Ci zimno.

Urocza sukienka, która nada charakteru każdemu Bożemu Narodzeniu. W tym stroju możesz biegać po śniegu i ani na chwilę nie poczujesz, że jest Ci zimno. Możesz zachwycić całą rodzinę swoim wyglądem i sprawić, że prezenty, które przyniósł mikołaj sprawią im jeszcze większą przyjemność. Nadaje się na baliki i przedstawienia jasełkowe. Dumnie reprezentuj małe, przyjacielkie i zabawne śnieżynki pełne najróżnijszych kształtów. Jako mały kryształek rób zimowe psikusy dorosłym. Wpadnij do buta i przemocz całe skarpetki, otul okulary przez które nic nie będzie widać albo spadnij na czubek nosa robiąc nieprzyjemne, zimne uczucie. Idealny strój na zimowe oraz jasełkowe przedstawienie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Śnieżynka
Twoja ocena