Kostium Dziecięcy Śnieżynka

SKU
W288
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocza sukienka, która nada charakteru każdemu Bożemu Narodzeniu. W tym stroju możesz biegać po śniegu i ani na chwilę nie poczujesz, że jest Ci zimno.

Urocza sukienka, która nada charakteru każdemu Bożemu Narodzeniu. W tym stroju możesz biegać po śniegu i ani na chwilę nie poczujesz, że jest Ci zimno. Możesz zachwycić całą rodzinę swoim wyglądem i sprawić, że prezenty, które przyniósł mikołaj sprawią im jeszcze większą przyjemność. Nadaje się na baliki i przedstawienia jasełkowe. Dumnie reprezentuj małe, przyjacielkie i zabawne śnieżynki pełne najróżnijszych kształtów. Jako mały kryształek rób zimowe psikusy dorosłym. Wpadnij do buta i przemocz całe skarpetki, otul okulary przez które nic nie będzie widać albo spadnij na czubek nosa robiąc nieprzyjemne, zimne uczucie. Idealny strój na zimowe oraz jasełkowe przedstawienie.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Śnieżynka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!