Kostium Dziecięcy Śnieżynka

SKU
W288
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Urocza sukienka, która nada charakteru każdemu Bożemu Narodzeniu. W tym stroju możesz biegać po śniegu i ani na chwilę nie poczujesz, że jest Ci zimno.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Urocza sukienka, która nada charakteru każdemu Bożemu Narodzeniu. W tym stroju możesz biegać po śniegu i ani na chwilę nie poczujesz, że jest Ci zimno. Możesz zachwycić całą rodzinę swoim wyglądem i sprawić, że prezenty, które przyniósł mikołaj sprawią im jeszcze większą przyjemność. Nadaje się na baliki i przedstawienia jasełkowe. Dumnie reprezentuj małe, przyjacielkie i zabawne śnieżynki pełne najróżnijszych kształtów. Jako mały kryształek rób zimowe psikusy dorosłym. Wpadnij do buta i przemocz całe skarpetki, otul okulary przez które nic nie będzie widać albo spadnij na czubek nosa robiąc nieprzyjemne, zimne uczucie. Idealny strój na zimowe oraz jasełkowe przedstawienie.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Śnieżynka
Twoja ocena