Kostium Dziecięcy Słoń

SKU
W1015
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przemień się w prawdziwego króla Afryki. Z długą trąbą i wielkimi uszami, ważący kilka ton na pewno zostaniesz przyjacielem łani i zebry. Pomagaj mniejszym zwierzętom, a wieczorem spotkajcie się razem przy wodopoju.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przemień się w prawdziwego króla Afryki. Z długą trąbą i wielkimi uszami, ważący kilka ton na pewno zostaniesz przyjacielem łani i zebry. Pomagaj mniejszym zwierzętom, a wieczorem spotkajcie się razem przy wodopoju. Jeśli na podwórku i w klasie wszystkim przewodzisz kostium słonia jest w sam raz dla Ciebie. Przebierz się za największe zwierzę na sawannie i prowadź wszystkie zwierzęta nad wodopój. Gdy już ugasicie pragnienie załóżcie swoje najlepsze stroje i urządźcie wielką imprezę karnawałową.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Słoń
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!