Kostium Dziecięcy Skrzat Czerwony

SKU
W286
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jako mały, czerwony skrzat możesz zamieszkać w ścianie domu i rozrabiać do woli. Schowaj spieszącym się do pracy ludziom kluczyki do samochodu.

Jako mały, czerwony skrzat możesz zamieszkać w ścianie domu i rozrabiać do woli. Schowaj spieszącym się do pracy ludziom kluczyki do samochodu, ukryj okulary, gdy będą chcieli przeczytać gazetę, a wieczorem, zanim wrócą do domu ugotuj im pyszną kolację w nagrodę za nie wypędzenie Cię z twojej kryjówki. Zawiąż ze sobą sznurówki, które spowodują upadek w trakcie porannego pośpiechu. Popsuj poduszki wysypując z nich zawartości i zgoń wszystko na bezbronnego psa. Spraw by rzeczy ludzi, których najbardziej potrzebują jak np. tusz w drukarce zniknęły w mgnieniu oka. Doskonały strój na przedstawienie oraz bal pełen małych, zabawnych psotników

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Skrzat Czerwony
Twoja ocena