Kostium Rycerz Czarny

SKU
W345
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

To luksusowe przebranie rycerskie pozwoli Ci władać całym królestwem. Poddani będą Ci się kłaniać w pas a każda białogłowa będzie od teraz Twoja.

To luksusowe przebranie rycerskie pozwoli Ci władać całym królestwem. Poddani będą Ci się kłaniać w pas a każda białogłowa będzie od teraz Twoja. Wprowadź nowe niekoniecznie dobre rządy.  Sprowadź mrok na całe królestwo i spraw by ludzie żyli w biedzie i brudzie podczas, gdy Ty będziesz obracał się w bogatym towarzystwie, imprezował w różnych zakątkach świata, spał w komnatach obsypanym złotem i zdobywał nowe ziemie. W tym przebraniu wzbudzisz respekt na każdej imprezie poświęconej minionym czasom

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz Czarny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!