Kostium Rycerz Czarny

SKU
W345
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby

To luksusowe przebranie rycerskie pozwoli Ci władać całym królestwem. Poddani będą Ci się kłaniać w pas a każda białogłowa będzie od teraz Twoja.

To luksusowe przebranie rycerskie pozwoli Ci władać całym królestwem. Poddani będą Ci się kłaniać w pas a każda białogłowa będzie od teraz Twoja. Wprowadź nowe niekoniecznie dobre rządy.  Sprowadź mrok na całe królestwo i spraw by ludzie żyli w biedzie i brudzie podczas, gdy Ty będziesz obracał się w bogatym towarzystwie, imprezował w różnych zakątkach świata, spał w komnatach obsypanym złotem i zdobywał nowe ziemie. W tym przebraniu wzbudzisz respekt na każdej imprezie poświęconej minionym czasom

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Rycerz Czarny
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!