Kostium Dziecięcy Roszpunka 2

SKU
W215
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Zostań jedną z bohaterek bajek Disney- piękną, blond włosa Roszpunką. Jako mała dziewczynka zostałaś porwana ze swojego pałacu przez złą czarownicę.

Zostań jedną z bohaterek bajek Disney- piękną, blond włosa Roszpunką. Jako mała dziewczynka zostałaś porwana ze swojego pałacu przez złą czarownicę. Teraz pragniesz uciec z wysokiej wierzy do swoich rodziców króla i królowej. Poczekaj na rycerza na białym koniu i spuść mu swój warkocz, aby mógł się po nim wspiąć na wieżę i Cię uratować, a potem pokonajcie wiedźmę. Wyrusz z Flynnem do miasta pełnego lampionów, które raz do roku, w jedną noc rozjaśnia całe niebo swoim pięknym blaskiem. Czekają Was nie lada przygody, ponieważ Twój współtowarzysz jest ścigany przez królewską straż, za kradzież korony.  W tym kostiumie wpadniesz w oko przystojnego księcia na balu dotyczącym postaci z bajek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Roszpunka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!