Kostium Dziecięcy Księżniczka Roszpunka

SKU
W215
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jedną z bohaterek bajek Disney- piękną, blond włosa Roszpunką. Jako mała dziewczynka zostałaś porwana ze swojego pałacu przez złą czarownicę.

Zostań jedną z bohaterek bajek Disney- piękną, blond włosa Roszpunką. Jako mała dziewczynka zostałaś porwana ze swojego pałacu przez złą czarownicę. Teraz pragniesz uciec z wysokiej wierzy do swoich rodziców króla i królowej. Poczekaj na rycerza na białym koniu i spuść mu swój warkocz, aby mógł się po nim wspiąć na wieżę i Cię uratować, a potem pokonajcie wiedźmę. Wyrusz z Flynnem do miasta pełnego lampionów, które raz do roku, w jedną noc rozjaśnia całe niebo swoim pięknym blaskiem. Czekają Was nie lada przygody, ponieważ Twój współtowarzysz jest ścigany przez królewską straż, za kradzież korony.  W tym kostiumie wpadniesz w oko przystojnego księcia na balu dotyczącym postaci z bajek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Roszpunka
Twoja ocena