Kostium Dziecięcy Kowboj Rewolwerowiec

SKU
W405
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Jak przystało na prawdziwego rewolwerowca nie rozstajesz się ze swoim pasem, w którym trzymasz swojego niezawodnego kolta. Wyruszaj na koniu przez Dziki Zachód w poszukiwaniu Lucky Lucka, który jest szybszy od własnego cienia. Zmierz się z nim i zostań postrachem Strażnika Teksasu.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jak przystało na prawdziwego rewolwerowca nie rozstajesz się ze swoim pasem, w którym trzymasz swojego niezawodnego kolta. Wyruszaj na koniu przez Dziki Zachód w poszukiwaniu Lucky Lucka, który jest szybszy od własnego cienia. Zmierz się z nim i zostań postrachem Strażnika Teksasu. Tocz pełne emocji pojedynki na śmierć i życie, w których liczy się refleks i celne oko, którego Ci nie brakuje. Udowodnij wszystkim, że jestem prawdziwym postrachem dzikiego zachodu, a złoczyńcy w Twojej obecności sami wystawiają ręce być mógł zakłuć ich w kajdanki i zaprowadzić do siedziby szeryfa