Kostium Dziecięcy Kowboj Rewolwerowiec

SKU
W405
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jak przystało na prawdziwego rewolwerowca nie rozstajesz się ze swoim pasem, w którym trzymasz swojego niezawodnego kolta. Wyruszaj na koniu przez Dziki Zachód w poszukiwaniu Lucky Lucka, który jest szybszy od własnego cienia. Zmierz się z nim i zostań postrachem Strażnika Teksasu.

Jak przystało na prawdziwego rewolwerowca nie rozstajesz się ze swoim pasem, w którym trzymasz swojego niezawodnego kolta. Wyruszaj na koniu przez Dziki Zachód w poszukiwaniu Lucky Lucka, który jest szybszy od własnego cienia. Zmierz się z nim i zostań postrachem Strażnika Teksasu. Tocz pełne emocji pojedynki na śmierć i życie, w których liczy się refleks i celne oko, którego Ci nie brakuje. Udowodnij wszystkim, że jestem prawdziwym postrachem dzikiego zachodu, a złoczyńcy w Twojej obecności sami wystawiają ręce być mógł zakłuć ich w kajdanki i zaprowadzić do siedziby szeryfa

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Kowboj Rewolwerowiec
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!