Kostium Renifer

SKU
W285
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba.

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba i podróżować po wszystkich kontynentach sprawiając dzieciom radość prezentami. Idealny kostium na jasełkowe przedstawienie oraz szaloną imprezę w klimacie zwierząt. Wyrusz na biegun i wraz z elfami pomóż Świętemu Mikołajowi zapakować wszystkie ręcznie robione prezenty do magicznych sań. W ten grudniowy wieczór czeka Cię wyprawa do najdalszych zakątków świat by wywołać radość na ustach każdego grzecznego dziecka

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Renifer
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!