Kostium Renifer

SKU
W285
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba i podróżować po wszystkich kontynentach sprawiając dzieciom radość prezentami. Idealny kostium na jasełkowe przedstawienie oraz szaloną imprezę w klimacie zwierząt. Wyrusz na biegun i wraz z elfami pomóż Świętemu Mikołajowi zapakować wszystkie ręcznie robione prezenty do magicznych sań. W ten grudniowy wieczór czeka Cię wyprawa do najdalszych zakątków świat by wywołać radość na ustach każdego grzecznego dziecka