Kostium Dziecięcy Renifer

SKU
W284
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba.

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba i podróżować po wszystkich kontynentach sprawiając dzieciom radość prezentami. Trenuj cały rok z załogą reniferów by w jeden grudniowy wieczór wyruszyć do najdalszych zakątków świata i rozdać prezenty każdemu dziecku, które na to zasłużyło. Staw czoła śnieżycy, ciemnej nocy, burzy, wielkim upałom i silnym wiatrom a to wszystko by sprawić radość grzecznym dzieciom. Doskonałe przebranie na jasełkowe przedstawienie oraz zwierzęcą zabawę

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Renifer
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!