Kostium Dziecięcy Renifer

SKU
W284
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Czy to Rudolf Czerwononosy? Nie, ale również możesz zostać jednym z reniferów Świętego Mikołaja i za pomocą czarodziejskiego pyłku unieść jego sanie do nieba i podróżować po wszystkich kontynentach sprawiając dzieciom radość prezentami. Trenuj cały rok z załogą reniferów by w jeden grudniowy wieczór wyruszyć do najdalszych zakątków świata i rozdać prezenty każdemu dziecku, które na to zasłużyło. Staw czoła śnieżycy, ciemnej nocy, burzy, wielkim upałom i silnym wiatrom a to wszystko by sprawić radość grzecznym dzieciom. Doskonałe przebranie na jasełkowe przedstawienie oraz zwierzęcą zabawę