Kostium Dziecięcy Królowa Renesansowa

SKU
W341
Ocena:
80%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W tej długiej, miękkiej sukni każda mała dama zostanie prawdziwą królową wprost z ciemnej epoki renesansu. Zostań władczynią królestwa i spraw, aby twoim poddanym żyło się dostatnio. Niech twoja błękitna krew prowadzi Cię dobrze.

W tej długiej, miękkiej sukni każda mała dama zostanie prawdziwą królową wprost z ciemnej epoki renesansu. Zostań władczynią królestwa i spraw, aby twoim poddanym żyło się dostatnio. Niech twoja błękitna krew prowadzi Cię dobrze. Wydawaj dekrety i żądaj ich wykonania. Prowadź audiencje dla mieszkańców, podczas których będą mogli mówić o swoich problemach, którym postarasz się sprostać. Dzięki Twojej władzy z pewnością będzie żyło się lepiej

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królowa Renesansowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!