Kostium Dziecięcy Królowa Renesansowa

SKU
W341
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

W tej długiej, miękkiej sukni każda mała dama zostanie prawdziwą królową wprost z ciemnej epoki renesansu. Zostań władczynią królestwa i spraw, aby twoim poddanym żyło się dostatnio. Niech twoja błękitna krew prowadzi Cię dobrze.

W tej długiej, miękkiej sukni każda mała dama zostanie prawdziwą królową wprost z ciemnej epoki renesansu. Zostań władczynią królestwa i spraw, aby twoim poddanym żyło się dostatnio. Niech twoja błękitna krew prowadzi Cię dobrze. Wydawaj dekrety i żądaj ich wykonania. Prowadź audiencje dla mieszkańców, podczas których będą mogli mówić o swoich problemach, którym postarasz się sprostać. Dzięki Twojej władzy z pewnością będzie żyło się lepiej

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Królowa Renesansowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!