Kostium Dziecięcy Średniowieczna Dama

SKU
W340
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie dla każdej dziewczynki, która już czuje się damą. W tej sukience zostanie nią naprawdę. Poczuj w sobie błękitną krew i zostań władczynią królestwa. Włóż koronę na głowę i wydaj jakiś dekret lub wyślij rycerzy na wojnę o ziemie i królestwo.

Przebranie dla każdej dziewczynki, która już czuje się damą. W tej sukience zostanie nią naprawdę. Poczuj w sobie błękitną krew i zostań władczynią królestwa. Włóż koronę na głowę i wydaj jakiś dekret lub wyślij rycerzy na wojnę o ziemie i królestwo. Spraw by Twoim poddani czuli się bezpiecznie w murach zamku. Pilnuj, by żadnemu mieszkańcowi nie brakowało jedzenia oraz pieniędzy, a dzięki temu zyskasz uwielbienie i chwałę. W tym kostiumie bez obaw możesz wystąpić na królewskim balu 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Średniowieczna Dama
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!