Kostium Dziecięcy Dama Renesansowa

SKU
W340
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie dla każdej dziewczynki, która już czuje się damą. W tej sukience zostanie nią naprawdę. Poczuj w sobie błękitną krew i zostań władczynią królestwa. Włóż koronę na głowę i wydaj jakiś dekret lub wyślij rycerzy na wojnę o ziemie i królestwo.

Przebranie dla każdej dziewczynki, która już czuje się damą. W tej sukience zostanie nią naprawdę. Poczuj w sobie błękitną krew i zostań władczynią królestwa. Włóż koronę na głowę i wydaj jakiś dekret lub wyślij rycerzy na wojnę o ziemie i królestwo. Spraw by Twoim poddani czuli się bezpiecznie w murach zamku. Pilnuj, by żadnemu mieszkańcowi nie brakowało jedzenia oraz pieniędzy, a dzięki temu zyskasz uwielbienie i chwałę. W tym kostiumie bez obaw możesz wystąpić na królewskim balu 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Dama Renesansowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!