Kostium Więzień Psycho

SKU
W592
Ocena:
80%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Wraz z innymi najniebezpieczniejszymi na świecie więźniami ucieknijcie z zakładu o zaostrzonym rygorze. Wykopcie tunel pod oddziałem psychiatrycznym i już tylko lina z prześcieradeł w oknie będzie dzieliła was przed ucieczką na drugą stronę więziennych murów i terroryzowanie mieszkańców miasta.

Wraz z innymi najniebezpieczniejszymi na świecie więźniami ucieknijcie z zakładu o zaostrzonym rygorze. Wykopcie tunel pod oddziałem psychiatrycznym i już tylko lina z prześcieradeł w oknie będzie dzieliła was przed ucieczką na drugą stronę więziennych murów i terroryzowanie mieszkańców miasta. Jak przystało na grupę recydywistów łam prawo i notorycznie uciekaj przed wymiarem sprawiedliwości. Nie zapomnij przy przesłuchaniu trzymać języka za zębami, a z pewnością żaden Twoich znajomych nie będzie miał do Ciebie pretensji. W tym stroju podbijesz każdą imprezę Halloween

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Więzień Psycho
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!