Kostium Posejdon Deluxe

SKU
W1218
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
120,00 zł
3 doby

Jako bóg mórz i oceanów kieruj nurtem wody. Przy pomocy swojego trójzębu karz nieuczciwych żeglarzy, a dobrych doprowadź do brzegu z bagażem pełnym ryb

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako bóg mórz i oceanów kieruj nurtem wody. Przy pomocy swojego trójzębu karz nieuczciwych żeglarzy, a dobrych doprowadź do brzegu z bagażem pełnym ryb Zarządzaj podmorskim królestwem syren i trytonów. Zsyłaj sztormy i burze na pirackie okręty oraz pomyślne wiatry na królewskich żeglarzy. Pamiętaj jednak, że Olimp również stoi przed Tobą otworem a porcja ambrozji czeka zawsze przygotowana by podtrzymać ogień Twojej boskości. W naszym wysokiej jakości kostiumie Posejdona poczujesz sie na balu karnawałowym jak prawdziwy bóg.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Posejdon Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!