Kostium Posejdon Deluxe

SKU
W1218
Ocena:
100%
Wypożycz:
130,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako bóg mórz i oceanów kieruj nurtem wody. Przy pomocy swojego trójzębu karz nieuczciwych żeglarzy, a dobrych doprowadź do brzegu z bagażem pełnym ryb

Jako bóg mórz i oceanów kieruj nurtem wody. Przy pomocy swojego trójzębu karz nieuczciwych żeglarzy, a dobrych doprowadź do brzegu z bagażem pełnym ryb Zarządzaj podmorskim królestwem syren i trytonów. Zsyłaj sztormy i burze na pirackie okręty oraz pomyślne wiatry na królewskich żeglarzy. Pamiętaj jednak, że Olimp również stoi przed Tobą otworem a porcja ambrozji czeka zawsze przygotowana by podtrzymać ogień Twojej boskości. W naszym wysokiej jakości kostiumie Posejdona poczujesz sie na balu karnawałowym jak prawdziwy bóg.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Posejdon Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!