Kostium Pokemon Pikachu

SKU
W214
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeistocz się w najbardziej znanego pokemona z bajek dla dzieci. Jako Pikachu strzelaj piorunami na lewo i prawo. Wraz ze swoim trenerem i przyjacielem Ashem wyruszaj w pełną przygód podróż gdzie spotkacie inne pokemony.

Przeistocz się w najbardziej znanego pokemona z bajek dla dzieci. Jako Pikachu strzelaj piorunami na lewo i prawo. Wraz ze swoim trenerem i przyjacielem Ashem wyruszaj w pełną przygód podróż, na której drodze spotkacie inne pokemony, które po pokonaniu dołączą do was. Wspólnie zmierzcie się z drużyną R, która pragnie ukraść wszystkie pokemony na świecie. Zbierz je wszystkie w tym licencjonowanym kombinezonie z kapturem. Jak przystało na pupila najsłynniejszego trenera pokemonów udowodnij, że jesteś niepokonany. Walcz na arenie do ostatnich sił i zwyciężaj każdą z walk. Pomagaj swojemu kompanowi podczas Waszych wspólnych przygód. W tym kostiumie przypomnisz sobie bajkę z dzieciństwa oraz rozbawisz znajomych na każdej imprezie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pokemon Pikachu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!