Kostium Pokemon Pikachu

SKU
W214
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Przeistocz się w najbardziej znanego pokemona z bajek dla dzieci. Jako Pikachu strzelaj piorunami na lewo i prawo. Wraz ze swoim trenerem i przyjacielem Ashem wyruszaj w pełną przygód podróż gdzie spotkacie inne pokemony.

Przeistocz się w najbardziej znanego pokemona z bajek dla dzieci. Jako Pikachu strzelaj piorunami na lewo i prawo. Wraz ze swoim trenerem i przyjacielem Ashem wyruszaj w pełną przygód podróż, na której drodze spotkacie inne pokemony, które po pokonaniu dołączą do was. Wspólnie zmierzcie się z drużyną R, która pragnie ukraść wszystkie pokemony na świecie. Zbierz je wszystkie w tym licencjonowanym kombinezonie z kapturem. Jak przystało na pupila najsłynniejszego trenera pokemonów udowodnij, że jesteś niepokonany. Walcz na arenie do ostatnich sił i zwyciężaj każdą z walk. Pomagaj swojemu kompanowi podczas Waszych wspólnych przygód. W tym kostiumie przypomnisz sobie bajkę z dzieciństwa oraz rozbawisz znajomych na każdej imprezie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pokemon Pikachu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!