Kostium Pokemon Pikachu

SKU
W213
Ocena:
80%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie idealnie nada się na bale o tematyce bajek i filmów. Zostań najsłynniejszym Pokemonem na świecie. Każde dziecko chciałoby udać się do świata Asha i Misty i złapać swojego Pokemona.

Przebranie idealnie nada się na bale o tematyce bajek i filmów. Zostań najsłynniejszym Pokemonem na świecie. Każde dziecko chciałoby udać się do świata Asha i Misty i złapać swojego Pokemona. Uważaj tylko, żeby się nie zezłościć, bo wtedy możesz porazić swojego właściciela piorunem, a tego byś nie chciała. Zostań jednym z piorunująco potężnych Pokemonów. Pokonaj szaloną i nierozgarniętą brygadę R, a po wielu trudnych treningach stań na arenie i walcz z innymi pokemonami reprezentującymi różne ale groźne style walki. Stań na podium i zostań niekwestionowanym mistrzem.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pokemon Pikachu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!