Kostium Pokemon Pikachu

SKU
W213
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przebranie idealnie nada się na bale o tematyce bajek i filmów. Zostań najsłynniejszym Pokemonem na świecie. Każde dziecko chciałoby udać się do świata Asha i Misty i złapać swojego Pokemona.

Przebranie idealnie nada się na bale o tematyce bajek i filmów. Zostań najsłynniejszym Pokemonem na świecie. Każde dziecko chciałoby udać się do świata Asha i Misty i złapać swojego Pokemona. Uważaj tylko, żeby się nie zezłościć, bo wtedy możesz porazić swojego właściciela piorunem, a tego byś nie chciała. Zostań jednym z piorunująco potężnych Pokemonów. Pokonaj szaloną i nierozgarniętą brygadę R, a po wielu trudnych treningach stań na arenie i walcz z innymi pokemonami reprezentującymi różne ale groźne style walki. Stań na podium i zostań niekwestionowanym mistrzem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pokemon Pikachu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!