Kostium Dziecięcy Indianka Pocahontas 2

SKU
W211
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocze przebranie dla każdej małej Indianki. Pokaż bladym twarzą, kto rządzi tymi ziemiami. Niech ich grzmiące patyki nie wystrasza was i nie pozwolą zniszczyć waszej pięknej krainy.

Urocze przebranie dla każdej małej Indianki. Pokaż bladym twarzą, kto rządzi tymi ziemiami. Niech  ich grzmiące patyki nie wystrasza was i nie pozwolą zniszczyć waszej pięknej krainy. Zaprzyjaźnij się z walecznym kolibrem i wiecznie głodnym i gapowatym szopem. Razem wyruszcie na poszukiwanie przygód. Niech piosenki Waszego plemienia niesie kolorowy wiatr, a przekaz w nich zawarty trafi do każdej bladej twarzy, która będzie chciała zakłócić Wasz rajski spokój. Udaj się do Babci Wierzby i opowiadaj jej swoje przygody z codzienności. Mając u boku swoich przyjaciół – Szopa i Kolibra z pewnością nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo. Strój idealnie odzwierciedli Twoją dziką naturę i sprawdzi się na zabawie w bajkowym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianka Pocahontas 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!