Kostium Dziecięcy Pocahontas 2

SKU
W211
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Urocze przebranie dla każdej małej Indianki. Pokaż bladym twarzą, kto rządzi tymi ziemiami. Niech ich grzmiące patyki nie wystrasza was i nie pozwolą zniszczyć waszej pięknej krainy.

Urocze przebranie dla każdej małej Indianki. Pokaż bladym twarzą, kto rządzi tymi ziemiami. Niech  ich grzmiące patyki nie wystrasza was i nie pozwolą zniszczyć waszej pięknej krainy. Zaprzyjaźnij się z walecznym kolibrem i wiecznie głodnym i gapowatym szopem. Razem wyruszcie na poszukiwanie przygód. Niech piosenki Waszego plemienia niesie kolorowy wiatr, a przekaz w nich zawarty trafi do każdej bladej twarzy, która będzie chciała zakłócić Wasz rajski spokój. Udaj się do Babci Wierzby i opowiadaj jej swoje przygody z codzienności. Mając u boku swoich przyjaciół – Szopa i Kolibra z pewnością nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo. Strój idealnie odzwierciedli Twoją dziką naturę i sprawdzi się na zabawie w bajkowym stylu

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pocahontas 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!