Kostium Dziecięcy Pocahontas 2

SKU
W211
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Urocze przebranie dla każdej małej Indianki. Pokaż bladym twarzą, kto rządzi tymi ziemiami. Niech ich grzmiące patyki nie wystrasza was i nie pozwolą zniszczyć waszej pięknej krainy.

Urocze przebranie dla każdej małej Indianki. Pokaż bladym twarzą, kto rządzi tymi ziemiami. Niech  ich grzmiące patyki nie wystrasza was i nie pozwolą zniszczyć waszej pięknej krainy. Zaprzyjaźnij się z walecznym kolibrem i wiecznie głodnym i gapowatym szopem. Razem wyruszcie na poszukiwanie przygód. Niech piosenki Waszego plemienia niesie kolorowy wiatr, a przekaz w nich zawarty trafi do każdej bladej twarzy, która będzie chciała zakłócić Wasz rajski spokój. Udaj się do Babci Wierzby i opowiadaj jej swoje przygody z codzienności. Mając u boku swoich przyjaciół – Szopa i Kolibra z pewnością nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo. Strój idealnie odzwierciedli Twoją dziką naturę i sprawdzi się na zabawie w bajkowym stylu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pocahontas 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!