Kostium Pocahontas 2

SKU
W401
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Przeobraź się w jedną z najsłynniejszych bohaterek bajek Disneya. Pocahontas, która istniała w rzeczywistości była pierwszą Indianką, która skradła serce Amerykańskiemu żołnierzowi. Pokazała mu swój kraj i odkryła przed nim niespotykane dotąd uroki natury. Rozkochaj w sobie Johna Smitha i wyrusz wraz z nim do Nowej Ziemi.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeobraź się w jedną z najsłynniejszych bohaterek bajek Disneya. Pocahontas, która istniała w rzeczywistości była pierwszą Indianką, która skradła serce Amerykańskiemu żołnierzowi. Pokazała mu swój kraj i odkryła przed nim niespotykane dotąd uroki natury. Rozkochaj w sobie Johna Smitha i wyrusz wraz z nim do Nowej Ziemi. Naucz „białe twarze” jak dbać o naturę i z szacunkiem traktować zwierzęta. Zaprowadź ich do swojego plemienia, w którym usłyszą niezliczone ilości historii o Twoich przodkach. Wspólnie śpiewajcie pieśni niesione przez kolorowy wiatr

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!