Kostium Indianka Pocahontas

SKU
W401
Ocena:
100%
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeobraź się w jedną z najsłynniejszych bohaterek bajek Disneya. Pocahontas, która istniała w rzeczywistości była pierwszą Indianką, która skradła serce Amerykańskiemu żołnierzowi. Pokazała mu swój kraj i odkryła przed nim niespotykane dotąd uroki natury. Rozkochaj w sobie Johna Smitha i wyrusz wraz z nim do Nowej Ziemi.

Przeobraź się w jedną z najsłynniejszych bohaterek bajek Disneya. Pocahontas, która istniała w rzeczywistości była pierwszą Indianką, która skradła serce Amerykańskiemu żołnierzowi. Pokazała mu swój kraj i odkryła przed nim niespotykane dotąd uroki natury. Rozkochaj w sobie Johna Smitha i wyrusz wraz z nim do Nowej Ziemi. Naucz „białe twarze” jak dbać o naturę i z szacunkiem traktować zwierzęta. Zaprowadź ich do swojego plemienia, w którym usłyszą niezliczone ilości historii o Twoich przodkach. Wspólnie śpiewajcie pieśni niesione przez kolorowy wiatr

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Indianka Pocahontas
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!