Kostium Dziecięcy Pocahontas

SKU
W212
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Chociaż na jeden dzień możesz przemienić się w uroczą Indiankę. Wyruszaj na poszukiwanie przygód ze swoimi wiernymi przyjaciółmi kolibrem i szopem.

Chociaż na jeden dzień możesz przemienić się w uroczą Indiankę. Wyruszaj na poszukiwanie przygód ze swoimi wiernymi przyjaciółmi kolibrem i szopem. Wspólnie odkrywajcie piękno przyrody. Posłuchajcie szumu drzew, świergotu ptaków i popływajcie razem w strumyku. Wraz ze swoimi małymi przyjaciółmi odwiedź Babcię Wierzbę i opowiedz jej o swoich zmartwieniach. Pilnuj brzegu przed białymi twarzami i ich groźnymi strzelbami. W porę ogłoś alarm w swojej wiosce, a z pewnością nikomu nie stanie się krzywda. Strój doskonale spełni swoje zadanie na przedstawieniu oraz zabawie o bajkowej tematyce

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pocahontas
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!