Kostium Dziecięcy Pocahontas

SKU
W212
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Chociaż na jeden dzień możesz przemienić się w uroczą Indiankę. Wyruszaj na poszukiwanie przygód ze swoimi wiernymi przyjaciółmi kolibrem i szopem.

Chociaż na jeden dzień możesz przemienić się w uroczą Indiankę. Wyruszaj na poszukiwanie przygód ze swoimi wiernymi przyjaciółmi kolibrem i szopem. Wspólnie odkrywajcie piękno przyrody. Posłuchajcie szumu drzew, świergotu ptaków i popływajcie razem w strumyku. Wraz ze swoimi małymi przyjaciółmi odwiedź Babcię Wierzbę i opowiedz jej o swoich zmartwieniach. Pilnuj brzegu przed białymi twarzami i ich groźnymi strzelbami. W porę ogłoś alarm w swojej wiosce, a z pewnością nikomu nie stanie się krzywda. Strój doskonale spełni swoje zadanie na przedstawieniu oraz zabawie o bajkowej tematyce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pocahontas
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!