Kostium Dziecięcy Indianka Pocahontas

SKU
W212
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Chociaż na jeden dzień możesz przemienić się w uroczą Indiankę. Wyruszaj na poszukiwanie przygód ze swoimi wiernymi przyjaciółmi kolibrem i szopem.

Chociaż na jeden dzień możesz przemienić się w uroczą Indiankę. Wyruszaj na poszukiwanie przygód ze swoimi wiernymi przyjaciółmi kolibrem i szopem. Wspólnie odkrywajcie piękno przyrody. Posłuchajcie szumu drzew, świergotu ptaków i popływajcie razem w strumyku. Wraz ze swoimi małymi przyjaciółmi odwiedź Babcię Wierzbę i opowiedz jej o swoich zmartwieniach. Pilnuj brzegu przed białymi twarzami i ich groźnymi strzelbami. W porę ogłoś alarm w swojej wiosce, a z pewnością nikomu nie stanie się krzywda. Strój doskonale spełni swoje zadanie na przedstawieniu oraz zabawie o bajkowej tematyce

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Indianka Pocahontas
Twoja ocena