Kostium Płaszcz Sitha

SKU
W482
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Przeobraź się w jednego z bohaterów sagi Gwiezdne Wojny. Załóż na siebie płaszcz i zostań jednym z Sithów. Wybierz po której stronie mocy chcesz się znaleźć, weź miecz świetlny w ręce i walcz z przeciwnikami. Wskocz w statek kosmiczny i zdobywaj galaktykę.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeobraź się w jednego z bohaterów sagi Gwiezdne Wojny. Załóż na siebie płaszcz i zostań jednym z Sithów. Wybierz po której stronie mocy chcesz się znaleźć, weź miecz świetlny w ręce i walcz z przeciwnikami. Wskocz w statek kosmiczny i zdobywaj galaktykę.   W tym luźnym kostiumie zostaniesz prawdziwym wojownikiem. Wraz ze swoimi przyjaciółmi i ostrym laserowym mieczem siej postrach we wszechświecie. Doskonałe przebranie dla prawdziwych fanów serii oraz na imprezę w iście filmowym stylu

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Płaszcz Sitha
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!