Kostium Płaszcz Sitha

SKU
W482
Ocena:
100%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeobraź się w jednego z bohaterów sagi Gwiezdne Wojny. Załóż na siebie płaszcz i zostań jednym z Sithów. Wybierz po której stronie mocy chcesz się znaleźć, weź miecz świetlny w ręce i walcz z przeciwnikami. Wskocz w statek kosmiczny i zdobywaj galaktykę.

Przeobraź się w jednego z bohaterów sagi Gwiezdne Wojny. Załóż na siebie płaszcz i zostań jednym z Sithów. Wybierz po której stronie mocy chcesz się znaleźć, weź miecz świetlny w ręce i walcz z przeciwnikami. Wskocz w statek kosmiczny i zdobywaj galaktykę.   W tym luźnym kostiumie zostaniesz prawdziwym wojownikiem. Wraz ze swoimi przyjaciółmi i ostrym laserowym mieczem siej postrach we wszechświecie. Doskonałe przebranie dla prawdziwych fanów serii oraz na imprezę w iście filmowym stylu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Płaszcz Sitha
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!