Kostium Pirat Czarnobrody Deluxe

SKU
W1233
Ocena:
80%
Wypożycz:
110,00 zł
3 doby

Wkrocz do świata piratów i przejmij kontrolę na statku "Zemsty Królowej Anny", dzięki czemu staniecie się władcami mórz i oceanów. Przemierzaj wody i zbieraj zdobyte statki w butelkach pod pokładem jako trofea zawodowe. W zemście za odciętą nogę Barbossa chce Cię zabić, lecz odnalazła Cie Twoja córka Angelika, która zrobi wszystko by ocalić Twoją duszę. Wyruszcie do źródła młodości i stań się nieśmiertelny. Strój ten nada się na imprezy w stylu filmowym oraz pirackim.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pirat Czarnobrody Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!