Kostium Dziecięcy Pastuszek

SKU
W283
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealnie nada się na przedstawienia i jasełka. Jako pasterz weź swoje owieczki i wyjdź z nimi na wysoką, górską łąkę, na której trawa jest soczysta, zielona i smakuje najlepiej.

Przebranie idealnie nada się na przedstawienia i jasełka. Jako pasterz weź swoje owieczki i wyjdź z nimi na wysoką, górską łąkę, na której trawa jest soczysta, zielona i smakuje najlepiej. Ochraniaj swoją trzodę przed wilkami i ucieczką do lasu. Wieczorem sprowadź je wszystkie do zagrody i idź spać, bo jutro znów to samo. Wraz ze swoimi puszystymi owcami udaj się do stajenki, w której Maryja wraz z Józefem zajmuje się małym Jezuskiem. Ustaw owieczki tak by każda z nich dawała ciepło i zapobiegła Chrystusa przed mrozem. Zaśpiewaj wraz z anielskim chórem piękne kolędy, które zapewnią spokojny sen

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pastuszek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!