Kostium Pasterz

SKU
W282
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

Przebranie idealnie nada się na przedstawienia i jasełka. Jako pasterz weź swoje owieczki i wyjdź z nimi na wysoką, górską łąkę, na której trawa jest soczysta, zielona i smakuje najlepiej.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie idealnie nada się na przedstawienia i jasełka. Jako pasterz weź swoje owieczki i wyjdź z nimi na wysoką, górską łąkę, na której trawa jest soczysta, zielona i smakuje najlepiej. Ochraniaj swoją trzodę przed wilkami i ucieczką do lasu. Wieczorem sprowadź je wszystkie do zagrody i idź spać, bo jutro znów to samo. Zabierz swoje puszyste owce w długą podróż po górskich halach. Uważaj na groźne i głodne wilki, które tylko czekają na to by któraś z owiec oddaliła się od stada. Nie zapomnij o swoim wyszkolonym pasterskim psie, który zawsze Cię obroni w razie niebezpieczeństwa i zastąpi w pilnowaniu owiec

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pasterz
Twoja ocena