Kostium Dziecięcy Pasterz

SKU
W281
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealnie nada się na przedstawienia i jasełka. Jako pasterz weź swoje owieczki i wyjdź z nimi na wysoką, górską łąkę, na której trawa jest soczysta, zielona i smakuje najlepiej.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie idealnie nada się na przedstawienia i jasełka. Jako pasterz weź swoje owieczki i wyjdź z nimi na wysoką, górską łąkę, na której trawa jest soczysta, zielona i smakuje najlepiej. Ochraniaj swoją trzodę przed wilkami i ucieczką do lasu. Wieczorem sprowadź je wszystkie do zagrody i idź spać, bo jutro znów to samo. Przepędź z wysokiej hali głodne i groźne wilki, a z pewnością żadnej z Twoich owiec nie zdarzy się nic złego. W razie niebezpieczeństwa zawołaj swojego psa, który zawsze Ci pomoże. W wolnej chwili wyleguj się na polanie i podziwiaj pełne różnych kształtów, zabawne chmury

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pasterz
Twoja ocena