Kostium Dziecięcy Pani Zima

SKU
W207
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Niech na dworze zrobi się zimno i spadnie biały, puszysty śnieg. Niech mróz szczypie w nosy i zmusi ludzi do założenia ciepłych ubrań, czapek i szalików. Niech dzieci z radością lepią bałwany i zjeżdżają z górek na sankach.

Niech na dworze zrobi się zimno i spadnie biały, puszysty śnieg. Niech mróz szczypie w nosy i zmusi ludzi do założenia ciepłych ubrań, czapek i szalików. Niech dzieci z radością lepią bałwany i zjeżdżają z górek na sankach. Okryj gałęzie drzew śnieżnym futrem, utul do snu groźnego niedźwiedzia, pomóż polarnemu misiowi wtopić się w otoczenie, a na jeziorze zrób grubą taflę lodu, by ochronić ryby przed zagrożeniem. Spraw by z nieba spadały prześliczne, małe gwiazdeczki śniegu. Doskonałe przebranie na występ dotyczący pór roku jak i przedstawienie o królowej lodu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Zima
Twoja ocena