Kostium Dziecięcy Pani Zima

SKU
W207
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Niech na dworze zrobi się zimno i spadnie biały, puszysty śnieg. Niech mróz szczypie w nosy i zmusi ludzi do założenia ciepłych ubrań, czapek i szalików. Niech dzieci z radością lepią bałwany i zjeżdżają z górek na sankach.

Niech na dworze zrobi się zimno i spadnie biały, puszysty śnieg. Niech mróz szczypie w nosy i zmusi ludzi do założenia ciepłych ubrań, czapek i szalików. Niech dzieci z radością lepią bałwany i zjeżdżają z górek na sankach. Okryj gałęzie drzew śnieżnym futrem, utul do snu groźnego niedźwiedzia, pomóż polarnemu misiowi wtopić się w otoczenie, a na jeziorze zrób grubą taflę lodu, by ochronić ryby przed zagrożeniem. Spraw by z nieba spadały prześliczne, małe gwiazdeczki śniegu. Doskonałe przebranie na występ dotyczący pór roku jak i przedstawienie o królowej lodu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Zima
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!