Kostium Dziecięcy Pani Wiosna

SKU
W206
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Spraw, by na dworze zapanowały piękne kolory. Niech kwiaty rosną i zachwycają wszystkich swoimi pięknymi kolorami. Niech pąki pękają i zachwycają ludzi, a pszczoły z chęcią latają z kwiatka na kwiatek.

Spraw, by na dworze zapanowały piękne kolory. Niech kwiaty rosną i zachwycają wszystkich swoimi pięknymi kolorami. Niech pąki pękają i zachwycają ludzi, a pszczoły z chęcią latają z kwiatka na kwiatek zbierając pyłek i tworząc pyszny miód. W zestawie sukienka i opaska. Nadaje się na przedstawienia i bale tematyczne. Obudź niedźwiedzia z długiego, zimowego snu, zaprowadź motyla do soczystego nektaru z kwiatów i rozkołysz zieloną trawę by zaszczyciła swoją obecnością każdy nawet najmniejszy skrawek. Oczaruj wiosenny deszczyk by swoimi małymi kropelkami od czasu do czasu dał napoić się kwiatom. W tym stroju przyprowadzisz wiosnę na każde przedstawienie

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Wiosna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!