Kostium Dziecięcy Pani Wiosna

SKU
W206
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Spraw, by na dworze zapanowały piękne kolory. Niech kwiaty rosną i zachwycają wszystkich swoimi pięknymi kolorami. Niech pąki pękają i zachwycają ludzi, a pszczoły z chęcią latają z kwiatka na kwiatek.

Spraw, by na dworze zapanowały piękne kolory. Niech kwiaty rosną i zachwycają wszystkich swoimi pięknymi kolorami. Niech pąki pękają i zachwycają ludzi, a pszczoły z chęcią latają z kwiatka na kwiatek zbierając pyłek i tworząc pyszny miód. W zestawie sukienka i opaska. Nadaje się na przedstawienia i bale tematyczne. Obudź niedźwiedzia z długiego, zimowego snu, zaprowadź motyla do soczystego nektaru z kwiatów i rozkołysz zieloną trawę by zaszczyciła swoją obecnością każdy nawet najmniejszy skrawek. Oczaruj wiosenny deszczyk by swoimi małymi kropelkami od czasu do czasu dał napoić się kwiatom. W tym stroju przyprowadzisz wiosnę na każde przedstawienie

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Wiosna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!