Kostium Dziecięcy Pani Jesień

SKU
W203
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie idealne na jesienny bal i przedstawienia tematyczne. Zostań Panią Jesień i sprawiaj, że na dworze zrobi się chłodniej. Niech dzięki tobie świat stanie się bardziej kolorowy, a ludzie zaczną nosić czapki i rękawiczki.

Przebranie idealne na jesienny bal i przedstawienia tematyczne. Zostań Panią Jesień i sprawiaj, że na dworze zrobi się chłodniej. Zmień zielone liście na drzewa w kolory tęczy- żółcie, pomarańcze i brązy. Niech dzięki tobie świat stanie się bardziej kolorowy, a ludzie zaczną nosić czapki i rękawiczki. Zmień  zielony kolor liści w czerwony, brązowy oraz żółty. Pomóż zwierzętom zrobi zapasy na nadchodzącą śnieżną zimę. Pomóż zebrać wiewiórce orzechy zanim ziemię przykryje puchaty płaszcz. Poturlaj z pobliskiego sadu jabłka wprost do domku jeża i utul pszczoły w zimowy sen.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Jesień
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!