Kostium Dziecięcy Pani Jesień

SKU
W203
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie idealne na jesienny bal i przedstawienia tematyczne. Zostań Panią Jesień i sprawiaj, że na dworze zrobi się chłodniej. Niech dzięki tobie świat stanie się bardziej kolorowy, a ludzie zaczną nosić czapki i rękawiczki.

Przebranie idealne na jesienny bal i przedstawienia tematyczne. Zostań Panią Jesień i sprawiaj, że na dworze zrobi się chłodniej. Zmień zielone liście na drzewa w kolory tęczy- żółcie, pomarańcze i brązy. Niech dzięki tobie świat stanie się bardziej kolorowy, a ludzie zaczną nosić czapki i rękawiczki. Zmień  zielony kolor liści w czerwony, brązowy oraz żółty. Pomóż zwierzętom zrobi zapasy na nadchodzącą śnieżną zimę. Pomóż zebrać wiewiórce orzechy zanim ziemię przykryje puchaty płaszcz. Poturlaj z pobliskiego sadu jabłka wprost do domku jeża i utul pszczoły w zimowy sen.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Pani Jesień
Twoja ocena